MOJE STRONY

OFERTA

PALETY TRANSPORTOWE,ROZSADOWE, WIELODONICZKI

Nasze wyroby produkujemy z folii PS, PP, PET - dwuwarstwowej o grubościach standardowych, oraz na indywidualne zamówienia z folii pogrubianych również kolorowych, z dodatkami UV (lepsza odporność na promieniowanie słoneczne) i elastomerami które poprawiają elastyczność produktów. Towar dostarczamy w paletach. W przypadku mniejszych ilości kurierem (min 200 szt).

PRODUKCJA FOLII PS, PP, ABS

Nasza firma zajmuje się produkcją folii jedno lub dwuwarstwowej dla branży: ogrodniczej, spożywczej, przemysłowej. Parametry techniczne; grubość od 0,2 mm do 2 mm, szerokość od 200 mm do 850 mm, kolor-dowolny. Folię wytłaczamy w postaci taśmy nawijanej na gilzy następnie układane i transportowane na paletach.

ZIEMIA I NAWOZY OGRODNICZE

Produkowane przez firmę EKOZIEM nawozy z serii ''KWIATOHUMUS''- są nawozami bardzo wydajnymi w skład których wchodzą makro i mikroelementy, enzymy,antybiotyki, witaminy oraz azot,potas, fosfor w różnych formach. Pojemność - 0,22l-1l pakowane w zgrzewki. Dostarczane na paletach. Ziemia, którą produkujemy jest ziemią wieloskładnikową bogatą w składniki pokarmowe. Pakowana jest w worki o pojemnościach - 6 litrów - 60 litrów i transportowana na paletach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz